Ju duhen vetëm dy javë për t'i parë rezultatet

Loading...

Ju duhen vetëm dy javë për t’i parë rezultatet

Përdorni një maskë natyrale me karrota dhe mjaltë për ta freskuar lëkurën tuaj

Ju duhen:

1 karrot

2 lugë mjaltë

Si ta përgatisni:

Pastroni dhe ndani karrotat, transmeton rtv21.tv

Vendosni karrotat e prera në një shrydhëse frutash
Kur lëngu të jetë gati, shtoni pak mjaltë dhe përzijeni me kujdes
Si ta përdorni:

Vendoseni maskën në fytyrë.
Prisni për 20 minuta.
Pastrojeni me ujë.
Përsëriteni këtë procedurë dy herë në javë.
Rezultati që do të fitoni:

Lëkurë të shëndetshme duke iu falënderuar, burimit të lartë të antioksidantëve
Reduktimi i plakjes së hershme në shfaqjen e rrudhave të reja./21Media