Sipas Reçicës PDK nuk ka vija të kuqe për asnjë parti

Sipas Reçicës PDK nuk ka vija të kuqe për asnjë parti

Takimin e kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa dhe kryetarit të Vetëvendosjes Albin Kurti, e komentoi deputeti i PDK-së Elmi Reçica. Ai tha se takimi mes tyre ishte i pakuptimtë, nëse kujtohet historia e raporteve me një armiqësi të thellë./21Media