Anxhela Peristeri dhe lidhja e saj e ngushtë me muzikën

Anxhela Peristeri dhe lidhja e saj e ngushtë me muzikën

Këngëtarja  e njohur nga Shqipëria, Angela Peristeri, përmes projekteve të ndryshme muzikore, ka dëshmuar se ka talent në muzikë. Por që është e lidhur shumë  me këtë profesion e ka bërë të ditur edhe përmes një përshkrimit që ka lënë tek biografia në lloagrinë e saj në Instagram. “Music is my religion (Muzika është religjioni im)”, ka shkruar ajo, përcjell rtv21.tv

Ndryshem Anxhela në mars të këtij viti ka publikuar këngën “Qesh” në bashkëpunim me Aurel Thellimi./21Media