Remzia zbulon pjesë nga kënga dhe videoklipi i ri

Loading...

Remzia zbulon pjesë nga kënga dhe videoklipi i ri

Këngëtarja e muzikës popullore, Remzie Osmani, ka bërë të ditur se së shpejti do të publikojë këngën e saj të re. Kështu të gjithë dashamirësit e muzikës së saj le të bëhen gati. Ajo ka zbuluar detaje nga kënga dhe videoklipi përmes një postimi të një videoje që ka bërë në Instagram. “Shume shpejt kenga ime me e re” ka shkruar ajo si dhe ka falënderuar të gjithë bashkëpunëtoret e saj,përcjell rtv21.tv

Ndërkohë që Remzia në mars publikoj edhe këngën “O nizam”./21Media