Kënga u publikua me videoklip

Kënga u publikua me videoklip

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Remzie Osmani pak më parë publikoi projektin e radhës.

Kënga titullohet “Shume ty te du”, të cilën e solli me videoklip, shkruan rtv21.tv

Tekstin e këngës e ka shkruar Naldi, për muzikën është përkujdesur Naldi dhe Sardi, ndërsa videoklipi është realizuar nga EMF-Creative.

“Padrejtësi në dashuri” titullohet projekti paraprak i këngëtares, i publikuar më 3 mars, i cili deri tani në Youtube numëron rreth 700 mijëklikime./21Media