Vjehërr e nuse po duken si dy shoqe

Vjehërr e nuse po duken si dy shoqe

Javën që lam pas djali i këngëtares së njohur Remzie Osmani i dha fund beqarisë dhe u fejua.

Këngëtarja, publikoi imazhe të shumta me familjen nga festa, shkruan rtv21.tv

Por së fundmi ajo ka publikuar edhe një fotografi vetëm me nusen e djalit në të cilën po duken për mrekulli./21Media