Remzia duket bukur dhe elegante

Remzia duket bukur dhe elegante

Njëra ndër këngëtaret më të mira të zhanrit popullor, e cila ka adhurues të shumtë është padyshim Remzie Osmani.

Në çdo paraqitje ajo kujdeset që të prezantohet elegante me veshje solemne, stil ky të cilit duket se po i qëndron besnike për më shumë se 15 vjet, shkruan rtv21.tv

Së fundmi, Remzia ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën duket shumë bukur dhe elegante si çdo herë.

 

View this post on Instagram

 

Gati per @magic4official #tirana

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani) on

 

Para dise dite, Remzija ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Pishman”. /21Media