Një mbishkrim interesant i tij, i bërë së fundmi

Një mbishkrim interesant i tij, i bërë së fundmi

Mozzik është njëri nga reperët, i cili që nga hyrja e tij në skenë shumë shpejt arriti të pëlqehet mjaft.

Tani Mozzik është ndër reperët më të dashur nga publiku, këngët e të cilit pëlqehen dhe dëgjohen shumë.

Duke qenë se ka numër të madh të ndjekësve në rrjete sociale, ai shumë shpesh publikon imazhe nga përditshmëria e tij.

Së fundmi, ai ka publikuar një imazh me një copë mish në dorë, krahas së cilës ai ka lënë edhe një mbishkrim interesant, duke e lidhur me jetën, shkruan rtv21.tv

”Jeta osht mish .. Pjek€ ! !”, ka shkruar reperi në Instagram.

Kujtojmë që projekti i fundit i Mozzikut është ”Ti amo”, të cilin e ka në bashkëpunim me VEYSEL-in./21Media