Reperi i njohur Kanye West këndon edhe karaoke

Reperi i njohur Kanye West këndon edhe karaoke

Reperi i njohur amerikan Kanye West është shumë aktiv në rrjetin social Twitter kohëve të fundit. Ai ka postuar mbrëmë një tweet me fotografi së bashku me shefin ekzekutiv të Facebook, Mark Zuckerberg, shkruan rtv21.tv

Related image

Image result for mark zuckerberg

Nuk dihet nëse kjo foto ishte bërë më herët, por ata shihen së bashku duke kënduar karaoke. “Kënduam këngën e BackstreetBoys, I want It That Way”, shkruajti ai në Twitter ngjitur fotografisë me Zuckerberg.

Mbrapa në kohë, Kanye ose Yeezy siç njihet me emrin në skenë dhe në linjën e tij të modës për veshmbathje, kishte kërkuar favore nga Mark Zuckerberg dhe gjithashtu nga krijuesi i Google, Larry Page. Përmes tweet-ve të shumta ai kishte kërkuar nga këta dy të fundit për të financuar artin e tij në vitin 2016./21Media