"Ku është Hirushja" pyet Genti Fatali

“Ku është Hirushja” pyet Genti Fatali

“Na vjen dita” është projekti i fundit muzikor që reperi i njohur Gent Fatali ka publikuar në muajin korrik në bashkëpunim me Bes Kallakun. Kjo këngë është pritur mjaft mirë nga publikuar dhe deri në Youtube numëron mbi pesë milionë klikime, shkruan rtv21.tv

Përveç muzikës, Gentin e shohim mjaft aktiv edhe në rrjete sociale, ku publikon fotografi e video nga përditshmëria, e në disa raste edhe qesharake.

Përmes një fotografie që ka publikuar sot në Instagram, reperi ka treguar se është në kërkim të Hirushes.

“Ku osht Hirushja ?”, ka shkruar Genti krahas fotografisë, teksa të shumta kanë komentet nga ndjekësit e tij./21Media

 

View this post on Instagram

 

Ku osht Hirushja 👠 ?

A post shared by G e n t F a t a l i (@gentfatali) on