Eminem ka rezervuar një kinema të tërë që fansat ta shohin filmin e tij pa pagesë

Eminem ka rezervuar një kinema të tërë që fansat ta shohin filmin e tij pa pagesë

Përveç se është një reper shumë i sukseshëm dhe shumë i dashur për shumë njerëz nëpër botë, ai është aktor, producent dhe mbi të gjitha një artist shum human që vlerëson masën që e pëlqejnë, shkruan DailyMail, përcjell rtv.21.tv.

Image result for eminem

Ai befasoi fansat e tij me promovimin më të mirë të mundshëm, duke rezervuar kështu një kinema në Detroit, vendlindjen e tij, që të gjithë ata që e duan të kenë mundësi ta shikojnë filmin pa paguar një tiketë këtë vikend. Fenomeni i repit Eminem, është producent i këtij filmi që quhet “Bodied”. Lajmin për këtë rezervim e bëri vet reperi me anë të një postimi në rrjetin social ‘Instagram’.

Very generous! The rapper has hired out a cinema so his loyal followers can watch his satirical comedy, which centres around the world of rap battles, free of charge

“Bodied” është një film në të cilin flitet për Adam, një student i diplomuar, i cili po shkruan një ese lidhur me betejat e repit, por përfundon duke e gjetur vetën me një pasion të ri./21Media.