Diçka më speciale dhe më romantike!

Loading...

Diçka më speciale dhe më romantike!

Reperi 2 Ton është njëri nga reperët që bëri bujë për një periudhë të shkurtër kohore.

2 Ton së fundmi ka publikuar një video në të cilën shihet duke ekzekutuar në piano, shkruan rtv21.tv

Pranë tij shihet një vajzë e cila mbase mund të jetë pjesë e ndonjë projekti të ri.

Nuk dihet nëse ky ekzekutim i reperit do të jetë pjesë e ndonjë projekti të ri, pasi që 2ton-in nuk jemi mësuar ta shohim në këtë stil./21Media