Njoftohuni me vogëlushen e Cardi B

Njoftohuni me vogëlushen e Cardi B

Reperja e njohur amerikane, Cardi B solli në jetë vajzën e saj, të cilën e pagëzoi me emrin, Kulture në korrik të këtij viti.

Babai i vajzës së saj është reperi, Offset nga grupi Migos, me të cilin është ndarë para pak ditësh dhe e ka bërë publike vetë ajo me anë të një video në Instagram.

Cardi B që nga lindja asnjëherë nuk ka postuar fotografi të vajzës së saj, shkruan rtv21.tv.

Image result for cardi b offset

Dje në llogarinë e saj personale në Instagram ajo vendosi që t’i njoftojë fansat me vajzën e saj. Kjo fotografi erdhi një ditë pas lajmit për ndarjen me burrin e saj.

Poshtë fotografisë ajo shkruajti “Zemra ime”. Kulture dukej shumë e ëmbël e veshur me ngjyrë rozë dhe të bardhë.

Introducing! Cardi B shared the very first photo of her four-month-old daughter Kulture on Instagram Wednesday, just the day after announcing her split from husband and father of her child Offset

Cardi B duket se ka pasur arsye që është ndarë me burrin e saj. Në rrjetet sociale u panë disa biseda të Offset0it me dy gra të tjera dhe pikërisht kjo mund të ketë qenë arsyeja që ajo ka marrë një vendim të tillë./21Media

Did Cardi B dump Offset over threesome? Leaked text messages appear to show Migos rapper organizing sex romp with other women days before she gave birthDid Cardi B dump Offset over threesome? Leaked text messages appear to show Migos rapper organizing sex romp with other women days before she gave birth