Këngëtarja mbrëmë ka pranuar një dhuara

Këngëtarja mbrëmë ka pranuar një dhuara

Rezarta Shkurta është e martuar që disa vite me Ermal Hoxhën me të cilin ka edhe një vajzë të quajtur, Hera.

Familja e vogël e Rezartës u ribashkua në muajin shtator pas katër viteve, pasi që bashkëshorti i saj Ermali u lirua nga burgu. Ermali ishte i burgosur për shkak të dyshimit të trafikimit të drogës në laboratorin e gjetur në Xibrakë të Elbasanit.

Tani këngëtarja duket se është duke shijuar çdo ditë bashkë me burrin dhe vajzën e tyre. Ku këto momente herë pas here po i publikon edhe në rrjet sociale.

Rezarta, duket se mbrëmë ka pranuar një dhuarat të shtrejntë nga vajza e saj, Hera, e cila kishte vizatuar dy prindërit dhe vetën e saj, shkruan rtv21.tv

“A ka dhuratë më të shtrenjtë”, ka shkruar Rezarta poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

Kujtojmë që, Rrezarta Shkurta, përveç se merret me muzikë ajo që pesë vjet ka hapur një biznes. Rezarta ka hapur një kompani, e cila ofron shërbime fotografike familjare. /21Media