“Është djalë!”

“Është djalë!”

Ky është njoftimi special që këngëtari me famë botërore, Ricky Martin, dhe burri i tij, Jwan Yosef, e ndanë me ndjekësit e tyre në rrjetin social Instagram.

“Renn Martin-Yosef, djali ynë është këtu”, postoi çifti duke i uruar mirëseardhje djalit të tyre në familje, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

Nuestro hijo Renn Martin-Yosef ha nacido. #elbebéhanacido

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

Renn iu bashkohet vëllëzërve, binjakëve Matteo dhe Valentin, 11 vjeç, dhe motrës Lucia./21Media