Rina mahnitëse në fotografitë e fundit

Rina mahnitëse në fotografitë e fundit

Rep-artistja e mirënjohur shqiptare, Rina Balaj, ditëve të fundit po e pushton rrjetin social Instagram me disa fotografi. Ajo po duket tejet joshëse dhe po rrëmben vëmendjen e mijëra ndjekësve të saj.

Ndryshimi i ngjyrës së flokëve të Rinës duket se ju pëlqej edhe fansave të shumtë, transmeton rtv21.tv

Me gjasë, artistja përmes këtyre fotografive po paralajmëron diçka. E deri atëherë shijoni hitin e fundit të saj me titull “Ideal”, që numëron mbi 8 milionë klikime./21Media