Rina flet për jetën private

Rina flet për jetën private

Rep-artistja e mirënjohur shqiptare, Rina Balaj, i është përgjigjur pyetjeve që i kanë bërë fansat e saj në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 460 mijë ndjekës.

Reperja e cila është pyetur se a është në lidhje, u ka shuar kuriozitetin të gjithë fansave.

Rina ka treguar se momentalisht nuk është në një lidhje.

Ajo gjithashtu ka zbuluar se i ka përfunduar 3 projekte të reja muzikore.

Projekti i fundit nga Rina është “Ideal”, që e ka sjellë në bashkëpunim me Koston. Kjo këngë është publikuar më 21 korrik dhe deri tani numëron mbi tetë milionë klikime në Youtube./21Media