Rina vjen me këngë të re

Rina vjen me këngë të re

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj shumë shpejt pritet që të vijë me një projekt të ri muzikor, shkruan rtv21.tv

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Met Elshani, menaxheri i artistes.

 

View this post on Instagram

 

RINA COMING SOON NEW SONG 🔥🔥 @balajrina @zzapnchriss

A post shared by Met Elshani (@mettelshani) on

Rina përmes një fotografie që ka publikuar në Instagram, ka treguar se si do të duket në videoklipin e ri.

Projekti i fundit nga Rina është “Ideal”, që e ka sjellë në bashkëpunim me Koston. Kjo këngë është publikuar më 21 korrik dhe deri tani numëron mbi tetë milionë klikime në Youtube./21Media