Rita e bukur si asnjëherë më parë

Rita e bukur si asnjëherë më parë

Artisja me famë botërore, Rita Ora, përveç angazhimeve në muzikë, ka realizuar edhe një set fotografik si imazh i markës ‘Escade’.

E veshur me të kuqe, artistja me prejardhje shqiptare mahnitë ndjeksit me pamjen e saj.

Pas pushimeve me prindërit e saj në Malibu dhe pas paraqitjes së saj në Tokoy, Rita “ bombardon” instagramin me bukurinë e saj./21Media

 

View this post on Instagram

 

BTS with my @escadaofficial family ❤️

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on