Rita me një veshje interesante

Rita me një veshje interesante

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është një nga fytyrat më të kërkuara për ballinat e revistave të ndryshme, shkruan rtv21.tv

Rita e cila është e njohur edhe për stilin e saj të veçantë së fundmi është shfaqur me një veshje interesante që ngjanë shumë me uniformën e nxënësve gjimnazistë.

Me një këmishë të bardhë, dhe një fund të shkurtë ajo dukej sikurse të ishte një gjimnaziste.

Ndryshe Rita Ora ka një kohë të gjatë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikorë./21Media

Ritaa