Rita Ora merr çmim në Kinë

Rita Ora merr çmim në Kinë

Rita Ora e cila ka marë pjesë në Festivalin e Ndarjes së Çmimeve të Muzikës në Kinë, nuk ka “shpëtuar” pa rrëmbyer aty një. Rita shpërblehet me çmimn si këngëtarja më e njohur dhe më më influencë në Kinë.
Këtë e kanë bërë të njohur familjarët e këngëtares ku kanë publikuar fotografinë e statujës.
Ndërkohë që artistja me prejadhje nga Kosova, përveç muzikës në botë po njihet edhe për stilin e saj të veshjes, duke u bërë kështu ikonë mode./21Media