Rita rrëmbeu vëmendje me veshjen e saj

Rita rrëmbeu vëmendje me veshjen e saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora muajt e fundit ishte shumë e angazhuar me koncerte, shkruan rtv21.tv

Nga këto koncerte Rita për fansat e saj u tregua shumë aktive ku  çdo herë publikoi fotografi e video të ndryshme.

Kurse, me postimin e fundit Rita rrëmbeu vëmendje të madhe me veshjen e saj, shkruan rtv21.tv

Me këtë foto ajo ka kujtuar shokun e saj muzikant, Prince, ku shihet se ka veshur kostumin e njejtë me të.

Në nderim të artistit të shkëlqyeshëm dhe më motivues të gjitha kohërave. Më mungon përgjithmonë”, ka shkruar Rita poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

Projekti i fundit i Rita Orës është “Ritual” dhe numëron mbi 40 milionë klikime./21Media