Nisin xhirimet e “Lonely together”

Nisin xhirimet e “Lonely together”

“Lonely together” është kënga më e re të cilën këngëtarja me origjinë nga Kosova, Rita Ora e ka publikuar dy javë më herët në bashkëpunim me Avicin.

Kjo këngë u lansua vetëm si audio, ndërsa tani artistët kanë filluar xhrimin e klipit. Këtë e ka bërë të ditur vet Rita përmes postimit në rrjetet sociale të videove dhe fotografive nga sheshxhirmi.

Kujtojmë se “Your song” është projekti paraprak i Ritës i cili e riktheu atë në muzikë pas dy vitesh./21Media