Dy shqiptaret bëhen bashkë

Loading...

Dy shqiptaret bëhen bashkë

Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “iHeartRadio Music Awards 2018” në Los Angeles ku të pranishme ishin edhe dy shqiptaret Bebe Rexha dhe Rita Ora të cilat kanë dal bashkë në skenën e ‘The Forum’  për ta ndarë çmimin për bashkëpunimin më të mirë dhe ky trofe shkoi për “The Chainsmokers” dhe “Coldplay”.

Dy këngëtaret kanë shkëkqyer në skenë të veshura me shumë shije. Bebe Rexha u shfaqë me një fustan të zi të ngushtë, ndërsa Rita Ora kishe zgjedhur që në këtë event të paraqitet me pantallona të kombinuar bukur me një këmishë elegante.

Ndryshe, Rita Ora dhe Bebe Rexha kanë arritur suksese të jashtëzakonshme. Muzika e tyre ka prekur miliona njerëz, ndërsa shqiptarët i kanë bërë shumë krenar me famën e tyre./21Media