Pak nga performanca e Ritës në Meksikë

Pak nga performanca e Ritës në Meksikë

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Rita Ora po mban turneun e saj nëpër vende të ndryshme të botës. Ajo mbrëmë ka performuar në një koncert në Meksikë.

Nga ky koncert Rita ka publikuar disa fotografi në rrjetin social Instagram. Ylli kosovar duket se ka ndezur atmosferën me performancën e saj atje dhe dukej mjaft bukur dhe tërheqëse, shkruan rtv21.tv.


Rita Ora që nga fillimi i vitit 2019-ën është duket e mbjatur turneun e saj të koncerteve nëpër vende të ndryshme të botës.

Kujtojmë se projekti i fundit i saj është “Ritual”. Ky projekt numëron mbi 44 milionë klikime./21Media