Pamje nga pushimi Ritës me familje

Pamje nga pushimi Ritës me familje

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora po kalon pushimet në Malibu bashkë me prindërit e saj, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, nëna e Ritës, Vera Ora ka publikuar një fotografi në të cilën duket se po kalojnë kohë të mirë së bashku.

Fotografia ka marrë komente dhe pëlqime të shumta.

 

View this post on Instagram

 

#VisualsWithVera #malibu @ritaora @oranick ❤️🖤

A post shared by Vera Ora (@veraora) on

Ndryshe, Rita Ora me 15 korrik ka publikuar këngën e re “New Look”,  të shoqëruar me një videoklip të xhiruar në Dubai. Ky projekt muzikor deri tani ka arritur mbi pesë milionë klikime në Youtube./21Media