Rita Ora ka lënë Amerikën dhe është nisur drejt Kinës

Rita Ora ka lënë Amerikën dhe është nisur drejt Kinës

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora e cila në mesin e yjeve botërore ka performuar në festivalin e njohur të muzikës Coachella pas disa ditëve të qëndrimit në Amerikë ka vendosur që të udhëtojë për në Kinë.

Rita ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku shihet në shkallët e aeroplanit me të cilin do të udhëtojë, ndërsa si mbishkrim ka lënë “Lamtumirë Coachella, Kina shihemi së shpejti”.

Ndryshe ka në kohë të gjatë që Rita Ora nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor./21Media