Rita publikon projektin e saj të ri

Rita publikon projektin e saj të ri

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora sapo e ka publikuar këngën e saj më të re.

“New Look”, Rita e ka shoqëruar me një videoklip të xhiruar në Dubai. Rita si çdo herë edhe në këtë klip shfaqet e veshur me shumë stil si dhe me një grim që po i shkon majft shumë për fytyre.

Kënga e re e Rites është pjesë e albumit të saj ‘Phoenix’, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë se, para pak javësh artistja ka publikuar videoklipin e këngës “Ritual”. Ky projekt numëron mbi 23 milionë klikime./21Media