Rita rrëmbeu vëmendje

Rita rrëmbeu vëmendje

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora vitin 2020 e ka filluar duke punuar në projekte të reja.

Përveç projekteve në muzikë ajo në Los Angeles është duke realizuar reklama për markat me të cilat ka kontrata për punë.

Rita është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave gjithmonë i mbanë të informuar fansat për më të rejat e saj.

Së fundmi, 29-vjeçarja në Instagram publikoi një imazh, ku shfaqej mjaft tërheqëse me pamjen e saj dhe një veshje shumëngjyrëshe.

 

View this post on Instagram

 

🙃

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 Vitin 2019, Rita sfidoi vetën edhe në aktrim, ylli i muzikës do ta ketë një rol në filmin “Twist”. /21Media