Rita Ora, 27, ka shfaqur linjat e saj të pabesueshme në bikini të zeza, ndërsa ajo paraqet së bashku me nënën, Vera (52) në Monako

Loading...

Rita Ora, 27, ka shfaqur linjat e saj të pabesueshme në bikini të zeza, ndërsa ajo paraqet së bashku me nënën, Vera (52) në Monako

Këngëtarja me origjinë nga Kosova ka qenë e zënë të promovojë muzikën e saj në muajt e fundit në mbarë botën.

Megjithatë, Rita siguroi që të merrte disa R&R shumë të nevojshme krahas nënës së saj dhe babait të saj.

Këngëtarja e “Anywhere” arriti së fundi në Rivierën Franceze me avion privat për të kaluar çaste të bukura me familjen, ndërsa nuk përtoi të shtyjë babanë e saj Besnikun në pishinë, në një moment të paharrueshëm.