Roani ka hedhur hapat e parë

Roani ka hedhur hapat e parë

Bukuroshja Majlinda Zeka dhe reperi i njohur Majk dikur ishin shumë të përfolur për lidhjen e tyre, ndërsa tani janë në qendër të vëmendjes me gjithçka që bëjnë për djalin e tyre Roanin.

Së fundmi është Majlinda ajo që ka publikuar në rrjetin social Instagram një video të Roanit, ku ai shihet se ka filluar që të ushtrojë të ecë me ndihmën e një pajisje e cila njihet si “dubak”.

Me plot buzëqeshje në fytyrë Roani shihet duke bërë hapat e tij të parë./21Media