"Në Kosovë dihet kush ka pare"

“Në Kosovë dihet kush ka pare”

I ftuar në emisionin “Fol Shqip Show” që transmetohet në RTV21, ishte këngëtari i mirënjohur Robert Berisha.

Duket folur për veshjet dhe makinat luksoze që shihen në klipet e estradës, Robert Berisha tregoi se në katër banka të Kosovës është në kredi, shkruan rtv21.tv

“Në Kosovë dihet kush ka pare, kanë politikanët. Muzika qysh i fiton ashtu edhe i harxhon” tha Roberti.

Ndryshe, “Margarita” është kënga e fundit nga Robert Berisha./21Media