“Krejt i boj” kënga më e re nga Roberti

“Krejt i boj” kënga më e re nga Roberti

Këngëtari i njohur Robert Berisha ka paralajmëruar se së shpejti do ta sjell një projektin e tij më të ri.

Për këtë projekt ai ka bashkuar forcat me këngëtaren e njohur, Mimoza Mustafën.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Roberti me anë të një postimi në Instagram, ku ka publikuar edhe një pjesë nga kënga, të cilës dyshja duket se e kanë shoqëruar edhe videoklip.

Titulli i këngës së re është “Krejt i boj”, dhe pritet të publikohet së shpejti.

 

View this post on Instagram

 

“Krejt i boj” @mimoza.mustafa1 coming very soon 👐🏻

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on


Ndryshe, “Vetëm një mesazh”, titullohet projekti i fundit i Robertit, të cilin e solli në bashkëpunim me Eli Malajn.

Kurse, “Neve s’na shkon” titullohet projekti i fundit i Mimozës në bashkëpunim me këngëtarin e njohur, Ramdan Krasniqin Danin. /21Media