Rezultati i pjesës së parë 0-1

Loading...

Rezultati i pjesës së parë 0-1

Pjesa e parë e ndeshjes mes CSKA Moskës dhe Romës, ka përfunduar me epërsi të romakëve, me rezultat 0-1.

Takimi është duke u zhvilluar në Luzhniki të Moskës, në Grupin G të Ligës së Kampionëve.

Ndeshjen e parë të luajtur në Romë dy javë më parë e kishte fituar skuadra vendase.