Miket i bënë një dhuratë të veçantë artistes

Miket i bënë një dhuratë të veçantë artistes

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Rona Nishliu është shtatzënë. Lajmin për shtatzaninë e saj e ka bërë të ditur në promovimin e albumit të saj “Mindil” dhe këtë album ia ka dedikuar fëmijës së saj të parë, shkruan rtv21.tv

Sot, ajo pranoi një dhuratë të veçantë nga miket e saj, një album për bebe. Këtë dhuratë të bukur e ndau me ndjekësit e saj përmes disa storieve në Instagram.

 

Rona në shtator të vitit të kaluar i ka dhënë fund beqarisë./21Media