Mateo hapave të babait

Mateo hapave të babait

Dashuria për futbollin në familjen e Cristiano Ronaldos si duket është duke u rritur çdo ditë e më shumë.

Djali i madh i porguezit, Cristiano Ronaldo Junior, njihet si tifoz i madh i këtij sporti dhe ai shkëlqen me ekipin e fëmijëve të Juventusit në çdo ndeshje.

Së fundi, Cristiano Ronaldo Junior i shënoi 12 gola në dy ndeshjet për Juventusit, që po garonte në një turne në Madeira, vendlindjen e Cristiano Ronaldos në Portugali.

Kurse, para disa orëve e ka publikuar një video të djalit të tij dyvjeçar, Mateos, i cili e shënoi një gol në oborrin e shtëpisë së tyre.

Në videon e publikuar në Instagram shihet gëzimi i madh i Ronaldos për golin e djalit të tij, i cili e kap atë dhe dhe shtrihet në tokë. /21Media 

 

View this post on Instagram

 

Filho de peixe sabe nadar ⚽️🏃🏻‍♂️ 👍🏻❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on