Ronela kthehet mbrapa në kohë

Ronela kthehet mbrapa në kohë

Këngëtarja e mirënjohur, Ronela Hajati është shumë e pëlqyer nga publiku për këngët e saj. Ajo vazhdon të jetë shumë e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.

Ronela është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku përveç fotografive jeta profesionale, herë pas here ndan me fansat e saj fotografi nga jeta private.

Së fundmi, ajo është bërë nostalgjike, duke publikuar kështu dy fotografi të rrallë nga fëmijëria, ku shfaqet përkrah një gruaje e cila me gjasë është nëna e saj./21Media