Ronela ndyrshon pamje

Ronela ndyrshon pamje

Ajo është ndër emrat më të pëlqyer të showbizit shqiptar. Me stilin dhe zërin e saj të veçantë ajo ka arritur të mbledhë numër të madh të fansave që nga hyrja në skenë.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur shqiptare, Ronela Hajatin e cila, njihet si njëra ndër femrat e estradës që eksperimenton shumë me ngjyrën e flokëve.

Megjithatë, edhe përkundër ndryshimeve të shpeshta, ajo duket bukur dhe ekstravagante.

Edhe këtë herë befasoi fansat e saj me ndryshimin e ri, ajo shfaqet si një bionde dhe me balluke.

Kënga e fundit e Ronelës titullohet “MVP”. Tekstin dhe melodinë i realizoi vetë ajo, ndërsa për aranzhimin u përkujdes Tull Production. /21Media