Ronela Hajati publikon këngën në gjuhën italiane “Caramel”, nuk mungojnë skenat provokuese në klip

1 min read

Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati ka publikuar sot këngën e re „Caramel“.

„Caramel“ vjen në gjuhën italiane dhe është e realizuar edhe me videoklip. Përfaqësuesja e Shqipërisë në edicionin e sivjetmë të Eurovizionit duke aktraktive me flokët bionde kaçurrela.

Në klip ajo shihet duke vallëzuar pranë një djali ndërkohë që skenat provokative nuk mungojnë./21Media