Ronela kalon momente të këndshme në plazh

Ronela kalon momente të këndshme në plazh

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati ka rrëmbyer vëmendje me fotografinë e fundit që ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 500 mijë ndjekës.

Ronela ka treguar linjat trupore në bikini, shkruan rtv21.tv

Fotografia në të cilën Ronela shihet se po kalon momente të këndshme në plazh, ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga fansat e saj.

 

View this post on Instagram

 

Restarting 🐬

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Ndryshe, “MVP” është projekti i fundit muzikor që Ronela e ka publikuar para disa ditëve. Kënga ka arritur mbi 600 mijë klikime në Youtube./21Media