Rovena Stefa shfaqet tejet tërheqëse në klip

Loading...

Rovena Stefa shfaqet tejet tërheqëse në klip

Këngëtarja e mirënjohur, Rovena Stefa ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor të titulluar “Unaza”, shkruan rtv21.tv

Ajo ka zgjedh ta publikojë këngën e re, pikërisht në Ditën e Shën Valentinit pasi që për tematikë ka dashurinë.

Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Rovena në bashkëpunim me Elisa Stefën,  ndërsa tekstin Gent Fatali dhe Rovena.

Kënga është shoqëruar edhe me një videoklip mjaft të veçantë, ku Rovena shaqet mjaft tërheqëse./21Media