Rusia “paralizon” Egjiptin

Rusia “paralizon” Egjiptin

Dy gola të shpejtë janë shënuar në sfidën Rusi-Egjipt.

Denis Cheryshev shënoi në minutën e 59 për Rusinë dhe pas 3 minutave lojë Artem Dzyuba u përkujdes për golin e tretë për Rusinë duke shënuar në minutën e 62 të ndeshjes.

Egjipti tani duhet të shpresojë në ndonjë mrekulli që së paku ta barazoi rezultatin./21Media