Dhurata që bashkëshorti i dhuroi Ryvës

Loading...

Dhurata që bashkëshorti i dhuroi Ryvës

Këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi sot ka festuar ditëlindjen e saj të 38-të. Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes postimeve në rrjetet sociale,shkruan rv21.tv

Kjo ditëlindje bukuroshen nga Llapi  e gjeti në statusin e nënës.

E ajo ka pranuar një dhuratë të cilën të gjithë e duam, është fjala për një iPhone, i cili është i shoqëruar me një tortë të dekoruar në ngjyrë vjollce dhe trëndafila të kuq./21Media