Këngëtarja dhe aktorja kosovare sot feston një ditë të shënuar

Loading...

Këngëtarja dhe aktorja kosovare sot feston një ditë të shënuar

Ajo në Instagramin e saj ka postuar një fotografi ku shihet me një tortë në duar, e në përshkrim ka shkruar: “Ditëlindja ime” (My birthday😜🎂”, shkruan rtv21.tv.

Megjithëse ajo duket më e bukur se kurrë, vështirë ta besojmë se ajo sot po mbush 38 vjet, por kjo është e vërtetë.

Ndyshe, ”Boll lujte” është kënga e fundit e Ryva Kajtazit./21Media

https://www.instagram.com/p/BgGV8CmlNxL/?taken-by=ryva_dresses