Kështu do të duket në klip

Kështu do të duket në klip

Këngëtarja e mirënjohur, Ryva Kajtazi ka paralajmëruar fansat se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 140 mijë ndjekës, Ryva ka publikuar një fotografi në të cilën shihet e veshur në të bardhë dhe me një grim më ndryshe.

“Shumë shpejt”, ka shkruar këngëtarja, teksa ka etiketuar bashkëpunëtorët.

 

View this post on Instagram

 

Coming soon 🤫 🎥 _ @urbangraphics @anderrateliehair @vlorakaltrina @erisagashi

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on


Ndryshe, “A t’bjen n’mend per mua” është projekti i fundit muzikor që Ryva kishte publikuar në muajin nëntor të vitit 2018./21Media