Prezantoi shtatë këngë e albumit

Prezantoi shtatë këngë e albumit

Rep-artisti i mirënjohur nga Tetova, Samir Selimi, i cili njihet me emrin artistik “S4MM”, po sjellë një album të ri. Këtë e bëri të ditur reperi përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ku edhe tregoi se ky album përmban gjithsej shtatë këngë, shkruan rtv21.tv

“Mir se vjen”, “Dek i ri”, “Mos um fol”, “E preferume”, “Vizion”, “Gunshots” dhe “The Best”, janë titujt e shtatë këngëve të albumit të reperit shumë të dashur. Këto këngë do të publikohen të gjitha për një javë, siç i ka quajtur edhe “Java e legjendës”.

 

View this post on Instagram

 

7 KONG 7 DITË / STARTING TOMORROW 💥 #TRACKLIST #weekofthelegend #ep #7videos

A post shared by S4MM (@samirs4m) on

Kujtojmë se projekti i fundit i tij është “Mamacita”, që u publikua më 19 maj. Ky projekt numëron mbi katër milionë klikime./21Media