Skerdi ka gati këngën e re

Skerdi ka gati këngën e re

Këngëtari i njohur shqiptar, Skerdi Ago ka paralajmëruar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Sa t’kam dasht” dhe do të publikohet së shpejti, përcjell rtv21.tv.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Skerdi përmes një videoje të publikuar në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi 57 mijë ndjekës. “Se shpejti 💥💥💥#SATKAMDASHT @redboxent”, ka shkruar ai në mbishkrimin e videos.

 

View this post on Instagram

 

Se shpejti 💥💥💥#SATKAMDASHT @redboxent

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on

Skerdi nuk ka dhënë detaje te tjera rreth këtij projekti dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ai për publikun.

“T’lutem” është kënga e fundit e Skerdit në bashkëpunim me Mimoza Shkodrën. Kënga është publikuar më 1 korrik dhe deri më tani numëron mbi dy milionë klikime në kanalin Youtube./21Media