"Mos harro" është njëra ndër baladat më të reja

“Mos harro” është njëra ndër baladat më të reja

Ka gjashtë ditë që Noga dhe Andin Randobrava publikuan bashkëpunimin e tyre të ri me titull “Mos harro”.

Kjo këngë i ka pëlqyer artistit të madh Sabri Fejzullahu, i cili edhe e ka bërë një video duke thënë fjalët më të mira për të, shkruan rtv21.tv

Noga është ndarë i kënaqur nga vlerësimi i Sabriut dhe videon e ka publikuar në Instagram.

“Faleminderit i madhi @ Sabri Fejzullahu “, ka shkruar ai sipër videos që ka publikuar./21Media

Faleminderit i madhi @ Sabri Fejzullahu . #isback #noga #mosharro

A post shared by Agon(Bedri)Abdullahu (@noga.official) on