"Mos u dorëzo", kënga e re e tij

“Mos u dorëzo”, kënga e re e tij

Legjenda e muzikës shqipe, Sabri Fejzullahu publikoi baladën e re me titull “Mos u dorëzo”. Për tekstin u përkujdes Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin Ardian Kastrati, transmeton rtv21.tv

Kjo këngë e tij erdhi si dhuratë për fansat e tij në festat e fundvitit.

Sabri Fejzullahu ka gjysmë shekulli karrierë muzikore dhe njihet si njëri ndër këngëtarët që solli frymën e muzikës moderne./21Media