"Zemren gure" mban titullin projekti i këngëtarit

“Zemren gure” mban titullin projekti i këngëtarit

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu ka publikuar baladën e tij “Zemrën gure”. Projekti i artistit të mirënjohur është me tekst dhe muzikë nga Kreshnik Avdiu dhe me orkestrim nga Drinor Berisha, shkruan rtv21.tv

“Zemrën gurë s’po muj me ba, me besu që jemi nda, me besu që ti ma s’vjen, e dashnisë shpinën ja kthen”, është pjesa e refrenit të projektit të Sabri Fejzullahut.

Ky projekt u prit shumë mirë nga miqtë, kolegët e fansat e tij./21Media